אקטיב ספורט | ספורט לאוטיסטים , ילד אוטיסט , טיפולי ספורט
נמצאו 16 תוצאות עבור חיפוש התג : אקטיב ספורט

אקטיב ספורט - ספורט טיפולי

חברת אקטיב ספורט הינה חברת מדריכי ספורט ותנועה לבעלי צרכים מיוחדים. מדריכי אקטיב ספורט הינם בוגרי וינגייט ואונ' ת"א וכולם בעלי ניסיון של של שנים בתחום ספורט טיפולי. אין החולקים על חשיבות ספורט טיפולי ותנועה לבעלי... (קרא עוד...)

ספורט אקטיב ספורט טיפולי

ארבלדזה מנסה לאחות את השברים במכבי ת"א: "זהו הרגע בו אנחנו נמדדים" 29/11/2016, 11:07 am החלטתם שכבר שבעתם מריצת ה-10 ק"מ? ייתכן ואתם יכולים לעבור לשלב הבא. כיצד יש לשנות את האימונים והאם מדובר בשינוי כה דרסטי כמו שנדמה לנו? [ קרא... (קרא עוד...)

לקוחות ממליצים

אז מה לקוחותינו כותבים... (קרא עוד...)

ספורט טיפולי - למי נועד ולמה הוא טוב?

בעוד שעבור רובנו משמש הספורט כסוג של מפלט מהמציאות ומקום להוציא את אנרגיות, אגרסיות והורמונים המשפרים, ביחד עם המצב הפיזי והבריאותי, גם את מצב הרוח הכללי, הרי שישנן אוכלוסיות שעבורן העיסוק בספורט הוא עניין של טיפול... (קרא עוד...)

ספורט טיפולי לאוטיסטים בכל הגילאים

הספקטור האוטיסטי היא קשת של תסמונות התפתחויות שיש להן הרבה במשותף. בתוך קשת רחבה זו של הפרעות בתקשורת אם ילדים אלו קיימת אבחנה בין ילדים המוגדרים כאוטיסטים שהתקשורת אימם כמעט בלתי קיימת לבין אלו בעלי רמה קוגניטיבית... (קרא עוד...)

מבחר מכתבי תודה עבור טיפולי ספורט של אודי דמתי

בעלי החברה אודי דמתי, בוגר אוניברסיטת ת"א ומכללת ווינגייט לספורט, כושר ותנועה לגיל הרך וספורט טיפולי מציג מבחר מכתבי תודה מלקוחות החברה... לקבלת טלפונים מלקוחות ממליצים ניתן ליצור קשר ב- 054-4433700 - אודי... (קרא עוד...)

טיפולי ספורט לבעלי נכויות וצורכי שיקום

במחלקה זו הדגש הוא על כל סוגי הנכויות הקיימות אם זה נכויות מולדות או נכויות עקב תאונה או מחלה שעלולות לקרות במהלך החיים. ייחודה של הפעילות הגופנית נעוצה בעצם היותה כלי המאפשר לאנשים עם נכויות לממש את עצמם בפעילות מהנה... (קרא עוד...)

טיפולי ספורט לגיל הזהב

הגיל השלישי הוא שלב בחיים המושפע ממשתנים רבים השלובים זה בזה. שילובים אלו משפיעים על בריאותך, סגנון חייך ושמחת החיים שבך. ספורט לגיל הזהב אינו כמו שיעורי ספורט רגילים, עקב מגבלות הגיל הדרכת הספורט צריכה להיות אך ורק... (קרא עוד...)

ספורט טיפולי לבעלי פיגור שכלי ותסמונת דאון

ליקויים שכליים מתבטאים בהתפתחות שכלית נמוכה מהנורמה כלומר רמת משכל הנמוכה מ- 75-80הליקוי הינו שכלי, גופני, נפשי וחברתי. ליקויים שכליים מתקיימים בדרגות שונות שהמשותף לכולם הוא שילד עם ליקויי שכלי לעולם לא יגיע להישגיים... (קרא עוד...)

ספורט טיפולי לבעלי לקות למידה, קשב וריכוז

קיים קושי להגדיר את התופעות של ליקוי הלמידה. מדובר בהפרעה במערכת העצבים המרכזית אבל קשה להניח את האצבע על מקור הליקוי וחומרתו לכן המונח ליקוי למידה מתייחס להתנהגות של פעלתנות יתר, חוסר ריכוז, אי יציבות רגשית, סרבול... (קרא עוד...)

מאגר תרגילי ספורט טיפולי לעבודה עצמית

בגילאים צעירים של קדם בית-ספר יש חשיבות רבה להתפתחות מוטורית תקינה ולכן יש לסייע לילד האיטי והחריג לצמצם את הפער. רצוי לשתף את ההורים ואת הסביבה בתרגול קבוע ויום יומי בכדי לקדם את הילד ככל האפשר מיד עם אבחונו כילד איטי... (קרא עוד...)

חזרה לתפקוד ספורטיבי לאחר פציעת ספורט

פציעות ספורט מתרחשות בשכיחות גבוהה במהלך ספורט או אימון גופני, חלק מפגיעות הספורט הם למעשה תאונות במהלך פעילות ספורטיבית וחלקם נובעות משיטות תרגול ואימון לקויים. פגיעות ספורט הינם מגוונות אך הן מתחלקות לשתי רמות:... (קרא עוד...)

טיפולי ספורט לילדים בעלי משקל עודף

השמנה בקרב ילדים היא אומנם לא ליקוי אבל היא בהחלט מחלה שבשנים האחרונות אנו עדים לה, התופעה המדאיגה אשר נמצאת בסימן עליה מתמדת בעולם המערבי הלא היא עודף משקל והשמנה בקרב ילדים ובני נוער. תופעה זו למרבה הצער, אינה עוד... (קרא עוד...)

תודה שבחרתם לכתוב לנו

 נשמח לשמוע מכם הערות, תגובות או שאלות ונחזר אליכם בהקדם.    פרופסור שור 18א חולון אימייל: udiactivesport@gmail.comנייד: 054-4433700   טלפקס: 077-2003393   * שם מלא: * אימייל: * טלפון: ... (קרא עוד...)

טיפולי ספורט לבעלי תסמונת אספרגר

תסמונת אספגר היא המקרה הקל ביותר של הפרעות התפתחותיות בקשת האוטיסטית. מבחינה שכלית ושפתית הילד תואם את בני גילו, הליקוי שלו הוא בחוסר קישורים חברתיים, הוא אינו מסוגל ליצור יחסים חברתיים הדדיים.קושי זה מתבטא בחוסר... (קרא עוד...)

טיפולי ספורט לילדי PDD

בתוך קשת רחבה זו של הפרעות בתקשורת אם ילדים אלו קיימת אבחנה בין ילדים המוגדרים כאוטיסטים שהתקשורת אימם כמעט בלתי קיימת לבין אלו בעלי רמה קוגניטיבית תקינה ובעלי יכולות חברתיות טובות יותר אשר יכונו PDD. אלו אשר מוגדרים כ-... (קרא עוד...)


   

זהו... נגמרו התירוצים... אם לא הזזתם את עצמכם עד עכשיו, זה הזמן לסגל לילדים הרגלי חיים בריאים וללמד אותם כמה חשובה הפעילות הגופנית
ילדים לומדים הכי הרבה מחיקוי - גם לכם לא יזיק להיכנס לפעולה


כנסו למאגר התרגילים שלנו והתחילו להתאמן עם הילדים...

 

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
עיצוב